OSPWL ORZYSZ
Aktualności
Ferie już za nami
06.02.2017
Drugi tydzień ferii zimowych również przyniósł wiele wrażeń i radości.

 

 

 

 

Jak co roku nie obyło się bez pieczenia smacznych ciasteczek, które każdy mógł ozdobić według swojej fantazji, a następnie skosztować wspólnie naszych wypieków. Z pełnymi brzuchami udaliśmy się na salę, gdzie zostały przeprowadzone zajęcia plastyczne. Dzieci miały za zadanie stworzyć na płótnie za pomocą dłoni i farb obrazy o tematyce leśnych zwierząt. W dobrych nastrojach utrzymały nas szalone rytmy muzyki, przy których bawiliśmy się w posągi, wybieraliśmy króla parkietu oraz bawiliśmy się w „krzesełka”.

 

           W kolejnym dniu udaliśmy się do Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu, gdzie zwiedziliśmy ekspozycję stałą i tymczasową oraz układaliśmy patriotyczne puzzle. Zwieńczeniem dnia było wyjście do restauracji Oasis, gdzie zjedliśmy smaczną pizzę. Następnie pojechaliśmy do kina Planet Cinema w Ełku na seans filmowy „Sing”, po którym uśmiechy nie znikały z twarzy.

 

Ostatniego dnia akcji wypoczynku „Spędzamy ferie zdrowo i kolorowo” udaliśmy się na plac zabaw w Bemowie Piskim na ognisko i smaczny poczęstunek. W podziękowaniu za wspólnie spędzony czas, każdy uczestnik akcji otrzymał drobny upominek.

 

Dziękujemy i do zobaczenia!

 

Zapraszamy do zakładki GALERIA.

 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych