Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych - Orzysz im. gen. bryg. Stanisława Zygmunta Sochaczewskiego

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
29 kwietnia 2022
Wspólne ćwiczenie żołnierzy eFP oraz 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie Filia w Ełku.
Dziś żołnierze NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland stacjonujący w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz oraz 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie Filia w Ełku wspólnie ćwiczyli przemieszczanie rannego do szpitala transportem kołowym oraz drogą powietrzną.
Z ramienia służby ASAR w ćwiczeniu brały udział - LZPR2 (Lotniczy Zespół Poszukiwawczo-Ratowniczy) z Mińska Mazowieckiego, ARCC Warszawa, ARSC Warszawa, Zespół Koordynacji Medycznej DORSZ, Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych im gen. B. Kwiatkowskiego
W ćwiczeniu udział wzięła również Wojskowa Straż Pożarna z Bemowa Piskiego.
generuj pdf
go-up
Kontakt

Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych - Orzysz
Kętrzyńskiego 1
12-230 Bemowo Piskie
tel. 261333933
fax. 261333065
ospwlbp@ron.mil.pl

    
  • BIP